הכנות לתיירות 2020 באוסטרליה

אוסטרליה נמצא שוק התיירות השמינית בגודלה בעולם, והוא הופך ליעד מרכזי להשקעה עסקית. הממוקם באזור התיירות החזק ביותר בעולם, בשוק התעופה העולמי הגדול ביותר, אוסטרליה מציעה סביבה יציבה ובטוחה למשקיעים תיירות.
אוסטרליה תיירות יצרו שותפות לקידום השקעות בתגובה האסטרטגיה הלאומית תיירות לטווח ארוך, תיירות 2020, לפיה אוסטרליה, ממשלות המדינה ואת הטריטוריה עובדים עם התעשייה ההוצאה המבקר לילה זוגי כדי מעל 115 מיליארד דולר על ידי 2020. השותפות מדגימה את מחויבותה של הממשלה האוסטרלית המקל על תהליך ההשקעה – הסרת המחסומים ולהפוך מידע ותובנות על תיירות אוסטרלי הזדמנויות זמינים יותר למשקיעים מעוניין.
לשמור על יתרון הזדמנות ההשקעה התיירות אוסטרלי. יש הרבה צעירים שחושבים על טיול אחרי צבא לאוסטרליה כאשר הכוונה היא להישאר שם כמה חודשים טובים ואפילו לעבוד כדי שיוכלו לטייל כמה יותר.
אוסטרליה תיירות יש לשלב כדי ליצור אפליקציה דילים לסרי לנקה השקעות בתיירות אוסטרלי. הפתוחה של אוסטרליה תיירות עבור השקעה האפליקציה מכילה מגוון רחב של מידע שימושי עבור תעשיית ומשקיעים כאחד. יש מידע על איך אוסטרליה מתחרה בקנה מידה עולמי יעד השקעה אטרקטיביים, הנתונים העדכניים על הגעות ביצועים ותיירות hotel, מפתח נכנסים השווקים שלנו, המדינה וסימונים הטריטוריה המציע הזדמנויות חדשות אחרונות, ועוד.