על תיירות דולר אירו

על תיירות דולר אירויש להתרחק למתוח דולר החופשה עם הדולר מקבל מכות ישן נושן מ האירו עכשיו חופשות ליעדים באירופה פופולריים כמו אנגליה צרפת וספרד הפכו די יקר. לא לכעוס אבל עם קצת תכנון אתה עדיין יכול ליהנות מהחופשה האירופי שלך בלי לשבור את הבנק.
לא טס על פני הבריכה לכמה אתה עדיין יכול לשמור מזומנים על ידי נסיעה חכם ללא קשר ליעד החופשה שלכם. קרא על נשמה משוטטת הו. למנוע שלך הארנק מלקבל האירו לאשפה אם לכיוון אירופה להכין את עצמך מבחינה כלכלית. בעוד פריז ולונדון הם חייבים רואה עבור בחופשה הם יכולים לשים על פוגע השקעות הארנק שלך. חופשות היום מערב אירופה במחיר 35 40 אחוזים יותר ממה שהם עשו לפני קצת כמו תיירות בדרום שנתיים. למה שלה על כל שער החליפין.
מדובר על “משחק” שדומה למה שקורה בתחום השקעות נדל”ן, כאשר לא יודיעם בדיוק מה יקרה בעתיד אבל בסופו של דבר תמיד המחיר של ההשקעה משתלם
האירו הכללים היום על הדולר נחלש שלנו משמעות יש לבחור את הנקודות שלך כשמדובר בנסיעות לחו ל. לפני שאתה ספר מחקר האפשרויות שלך. רכישת חבילת נופש טיסה ומלון תיירות בדרום באמצעות מתווך נסיעות מקוונים כמו . או . יכול לחסוך לכם הרבה כסף. אם מתכננת להישאר לטווח ארוך במקום אחד להסתכל לשכור בית או דירה. שלה זול יותר מאשר חדר המלון ישנה יותר היא ואת להיות מסוגל לבשל אוכל משלך במקום לאכול בחוץ כל יום.
כמו כן חבילות נופש רבים יאפשרו לך לנעול בשיעור היטב לפני תאריכי הנסיעה שלך. אם הדולר ממשיך ליפול מול היורו לאחר הספר לשמור גדול נראה כמו גאון. אם עצרות הדולר לעומת זאת צימרים בערבה אתה מפסיד. זכור באירופה הוא יותר מאשר רק אנגליה וצרפת. לשקול ביקור בכמה ממדינות מזרח חסום כמו הונגריה פולין או להיות מופתע לטובה. הם הלכו מלחמת תפיסות מוטעות הקרה של מדינות אלה. במקום זאת הנוסעים יפגשו ילידים ידידותיים נופים מדהימים וגם חיי לילה תוססים.
יותר אלו מדינות יש עדיין לאמץ את האירו כלומר הדולר שלך ילך הרבה יותר. אבל אם מערב אירופה שלה או פסל לך אתה עדיין יכול להקל על הכאב כי האירו האדיר מביא.