סרי לנקה, האי הטרופי המתפתח

סרי לנקה, האי הטרופי המפתחתהייתה לנו הטענה, שלאחר כמעט שנה של נסיעה, נרפאנו מאוד מהרגל המטופש של לשפוט יעד רדוד. היינו צריכים להגיע לסרי לנקה. כדי להבין שאנחנו עדיין צריכים ללמוד
, חשבתי שאנחנו הולכים למצוא אינדי מיניאטורי. בדיוק כמו משהו ירוק יותר כל מי שדיברתי איתו בקראלה. אישר את זה ידעתי גם שיש לו 20,000,000 תושבים – ובמבט חטוף על המפה זה נראה בערך באותו גודל. ידעתי גם שהייתה מלחמת אזרחים מחורבנת שהסתיימה בשנת 2009, לאחר יותר מ -25 שנה, ושהיא הייתה פגיעה חזקה מאוד בצונאמי ב-2004.
לכן אנו מצפים למדינה בשחזור, עם בעיות שונות וחוסר כוח של הענק ההודי הצפון.
בטח תתהה מה אנחנו עושים כאן.
אם כבר ראינו את הודו ודרום מזרח אסיה, שני הקטבים של התיירות העולמית אשר מכניסים את הצל של סרי לנקה, מה אנחנו מקווים למצוא באי עם כרטיס ביקור כזה?
. התשובה היא: לווייתנים והטבע עדיין לא נגע. בתיירות המונים, אבל בעיקר לוויתנים אנו מקווים לראות לווייתן כחול והאינטרנט כולו מסכים: הנה המקום האידיאלי לעשות את זה.
, ובאמת ראיתי אותם. אבל באותו הזמן גיליתי הרבה יותר לא רק את הפסקאות הנ ל מכילות יותר טעויות מאשר אמיתות, אלא גם כמו סרי לנקה מתמקדת וקבוצה במקום אחד חלק גדול מה אסיה מציע כאטרקציה.
ייקח לנו כמה ימים לספר לכם כל מה שגילינו כדי שנוכל להתחיל בהתחלה.
ככה הנהג מברך אותנו. ואנחנו נראים מופתעים ממנו  דילים לסרי לנקה נשמע כמו שם אפריקאי ודיילים שנאו אותנו, כמו שהוא נורמלי, ברוכים השבים לשדה התעופה קולומבו, הבירה המסחרית של סרי לנקה. ? אז איפה הגענו
, ובכן, הגענו לנמל התעופה שמגיש את הבירה. אבל הוא קרוב יותר לנגומבו מקולומבו , אז, ביומיים הראשונים, אנחנו הולכים ליהנות מהראשון. הולכים להיות 30 ק מ דרומית לקולומבו
באשר להגייה, המדריך (והנהג שלנו) בקריאה , אז הדברים פתאום הופכים ברורים יותר. הכיבוש הפורטוגזי, למרות שלא נמשך, הותיר אחריו עקבות לפחות בשמות ובבריטים. ואנחנו דבקים בחוקי ההיגוי. ש-Nigambu אותנו בימים הקרובים
עם המים הטורקיז של האיים המלדיביים עדיין נזכרים, אנחנו בדרכנו. , זה רק 15 ק מ ליעד. אבל זה 30 דקות להגיע אחד משני כלי רכב הוא טוק טוק ולא כמו חלקים אחרים של אסיה, כאן הם לא רק עבור תיירים. לרוב המקומיים יש אחד, ומעדיפים אותו במקום קטנוע שאיתו אתה נושא פחות מזוודות נוחות או כל המשפחה.
אבל הם לא אשמים בממוצע של 40 מייל לשעה שטוב לחשב כל מסלול. , ואין כבישים טובים מאוד. אפילו במפלס הכביש המהיר אחראיים הם האוטובוסים, תכופים ומתקיימים בכל מקום, ובמיוחד הנהגים שלהם. הם עולים בפזיזות ועוצרים בכל עת לעזוב או להשתלט על המסע, ואני חושב שחלק מהם לוקחים קורסים על איך לעצור במקום הגרוע ביותר האפשרי. עם זאת, תאונות הם נדירים למדי, בעיקר בשל ממוצעי מהירות נמוכה.
פרדוקס נוסף שעלינו להסביר מהגעתו הוא מספר העורבים הגדול. , ולמרות שזה לא מפריע לנו יותר מדי. אנחנו הולכים לחרבן עם זאת, סרי לנקה נקי, עם כמה תיקונים סביב פעילויות דיג.
אחרת, אם נראה שדרום הודו מקובלת עלינו בפרק זה, קשה לנו להגיב כאן.
זה היה יכול להיות יותר משבוע. לפני שיכולנו לגלות את ההסברים מצד אחד, סרי מביאים הצעות לציפורים אלה, במשק הבית שלהם, כשמשהו משתבש.
הוא האמין כי העורבים באים, עם המנחה, לקחת את הנהר הרחק מהבית. מצד שני, וזה מה שאנחנו הכי אוהבים, המקומיים מאמינים כי כל פרי של כדור הארץ חייב להיות משותף עם ציפורים מכל סוג שהוא. מה שאומר שאם, למשל, יש לך מנגו בחצר האחורית, ענף תמיד ישאר , במיוחד עבורם. אם יש לך הרבה אורז, תמיד תהיה פינה מקוצרת וכן הלאה. זה לא אומר כלום, ואף אחד לא מצפה לגמול, רק עושה את הבית טוב עם תורתו הבודהיסטית פשוט מתאמן.