טיול קצר למילאנו ונאפולי

טיול קצר למילאנו ונאפולייש חברות תעופה רבות הפועלות למילאנו, אבל Blue Air הוא ייחודי לשדה התעופה הבינלאומי הראשי – מילאנו מלפנסה (מכאן, זה משאיר כל מיני טיסות בין-יבשתיים, רבים במחירים יותר ידידותי), נמל התעופה המעולה המחובר לעיר באמצעות רכבת או אוטובוסים תכופים.
התעריפים למילאנו מתחילים מ-30 יורו (כיוון אחד), ותוכלו למצוא הרבה כרטיסים בקצב זה מספטמבר ואילך. כדי לגלות בקלות את הנתונים הזולים ביותר עבור החודשים הבאים, לזרוק עין כאן כי טיול לאיטליה זה דבר שחייב לעשות לפחות פעם בחיים.
נאפולי היא עיר מטורפת יחד עם קהיר או דלהי, זה העיר של העולם שבו אתה צריך להיות קשוב ביותר למכוניות, אבל אחרי שאתה לחצות, לעצור, לצייר את הנשמה שלך ולהסתכל סביב-למרות מספר רב של היום, הבניינים הם מדהימים לחלוטין. תוכלו לאבד את עצמכם ברחובות שעליהם ממוקמים חבלי הכביסה המפורסמים, אבל בואו אל האור, בכיכרות העיר, ובעיקר על חוף הים, מהמקום בו ניתן לראות את הצללית המיניטית של וזוב.
ואם כבר מדברים על וזוב, דע שיצירות האמנות המרהיבות ביותר שנחפרו בפומפיי נמצאות בנאפולי, במוזיאון הארכיאולוגי הלאומי, שיהיה חבל לא לראותו. . אני לא יודע… ואל תשכחו… נאפולי היא מקום הולדתו חבילות נופש במלדיביים הכל כלול של הפיצה המפורסמת, אז לא להחמיץ לאכול פיצה, הרבה פיצה.
לבלו אייר יש טיסות סדירות לנאפולי, עם מחירים מ -20 יורו (כן, למצוא מחיר של 20 יורו בספטמבר, כאשר החום התרמי חלף), ובכסף זה מגיע מטען של 10 ק ג, טוב לחופשת העיר במשך כמה ימים.
בלגיה – ובכן, אני עוזב את בלגיה בסוף, תודות לשיר “שמור את הטוב ביותר לסוף”. לפי הטעם שלי, השוקולד הטוב. ביותר בעולם נמצא בבלגיה כן, בבלגיה זה גם. מדינה של בירה
טעמתי שוקולד בלגי בפעם הראשונה כשהגעתי לשוק המניות בהולנד, מלגת הסטודנט שסימנה את חיי. במעונות שלי, באותה המעבר, היה החדר של תלמיד בלגי שלמד במשך שתי תקופות-שנקרא בלוקים (באוניברסיטת מאסטריכט, השנה האקדמית חולקה ל -6 תקופות שנקראו “בלוק”, שבמהלכה למדת שני נושאים, לאחר כל כמה שבועות לתת בחינות). ובכן, הבחורה הזאת הייתה הבת של מפיקת. שוקולד קטנה בוואלוניה, הצרפתית הבלגית אני לא יודע מה המצב היום, אם התעשייה התמקדה שלושה מפיקים העיקריים (ליאונידס, נויהאוס ו Godiva),