טיול לבלגיה והשוקולד הכי טוב בעולם

טיול לבלגיה והשוקולד הכי טוב בעולםהעדר העניין בטיול לבלגיה, הייתי מגלה את שלושת מפיקי השוקולד הגדולים-ליאונידס, נויהאוס וגודיווה. באופן אישי, אני מעדיף ליאונידס, כי המפקד הראשון שלי, שהיה בלגי, בכל פעם שאנחנו יוצאים לבריסל במשלחת (המטה האירופי של החברה שעבדתי בשבילו היה אז בבריסל, באופן ספציפי יותר בסטביק-בייבר), נתן לי כסף כדי להביא לו את ליאונידס. אז נשארתי עם המעריץ ליאונידס
בלגיה אומרת שזו אינה המדינה המאורגנת והמושמעת ביותר באזור, במקום זאת אי אפשר למצוא אוכל רע, ובנוסף לה יש בירה אלוהית, ושוקולד הוא מדהים. . אני מאשרת ומאשרת מתוך הולנד המאורגנת, בלגיה (בעיקר ולווניה) נראתה תמיד ענייה, בוהאית ובוהמיינית, אבל הייתה שנות אור קדימה בשמחת הטעם פאפלילוציטים.
החנויות של שלושת היצרנים העיקריים ימצאו אותם בכל רחבי מרכזי העיר (ליאונידס E ברומניה), אבל לנסות לגלות את המפיקים הקטנים, אומנים שוקולד אמיתי.
, כדי להגיע לבריסל. כאן ניתן למצוא גם בתי קפה מהמפורסמים בעולם עם קפה טוב מאוד.
זו לא בעיה גדולה יש טיסות רבות מרומניה, הן בשדה התעופה הלאומי והן בנמל התעופה שרלרואה, כ-70 ק מ מדרום לבירה הבלגית. באופן אישי, אני מעדיף. את נמל התעופה הלאומי סרי לנקה זהו גם עניין אישי, של זיכרונות נעימים – כאן נחתתי והלכתי עשרות פעמים, יש לי הרבה זיכרונות יקרים. הגישה לבריסל הינה הרבה יותר מהירה ונוחה כאן (יש רכבות ישירות משדה התעופה אל שלוש תחנות הרכבת בריסל דרום, מרכז וצפון, אלא גם ליעדים אחרים בבלגיה, כגון לוביין).
בנמל התעופה הלאומי בריסל, שתי חברות רומניות פועלות-והאוויר הכחול, ברוב המכריע של המקרים הכחולים האוויר זול יותר.
אגב, אם אני אסתכל על מחירי הטיסה לבריסל בחודשים הקרובים, אני רואה שיעור ו 30 יורו אפילו ביולי! ואני מזכיר לך כי במקרה של כחול אוויר, אתה יכול לעלות על הסיפון עם מטען יד של עד 10 ק ג-כלומר, מושלם לחופשת העיר כמה ימים בבירה הבלגית.
, ואם תגיע לשם. תיהנה 😉 ליאונידס ואותי . או כל שוקולד בלגי אחר. למרות שאני משוכנע כי יש עדיין בעלי מלאכה מקומיים שוקולד. ויום שני היה היום שבו. כל הבית חוגג שוקולד זה היה ביללות ענק כאשר העמיתה סיימה את לימודיה, וכמובן, העזיבה נשארה עם המפץ הגדול שוקולד.