תכירו את ג’קרטה בירתה של אינדונזיה


Notice: Undefined index: theID in /home/u887034941/domains/investourism.com/public_html/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(99) : eval()'d code on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/u887034941/domains/investourism.com/public_html/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(99) : eval()'d code on line 10

תכירו את ג'קרטה בירתה של אינדונזיההבירה של ג’קרטה בירתה אינה משתנה לביקור, אין מעניין יותר, כבר כאן יש סבל, ואמצעי הזהירות חייב להיות משהו גדול יותר. במיוחד מאחר שידיו היו על כל מה שנתפס והוביל לפיו (כך גם האיש הקטן בערך 1 וחצי ‒ 2012 שניים). אין מגרשי מגרש לילדים, ללא ממליצים לבקר.
הייתי עם בקבוק האלכוהול. הסניטריים אחרי והמפיות כי אחרי שהאוויר היה הדרך. הבטוחה ביותר לכווץ את המחלה
מים הם רק מבקבוק ונאכל רק ממקומות בטוחים, אני ביקשתי לראות את המטבח. המחירים טובים מאוד, כ-$3 לכל ארוחה.
באלי ‒ היינו באובוד האקלים, הקיץ, הוא בדיוק כמונו. , מקום נהדר, נשארתי בפרברים. ליד מטעי האורז. צעירים שרוצים לטייל באזור זה יכול לחפש הלוואות לסטודנטים בגלל שמדובר בתנאים טובים יותר מכל אפשרות אחרת.
ההבדל באזור הזמן הוא 5 שעות, גדול מספיק עבור ילד קטן, אבל ניסיתי כל כך קשה ללכת על התוכנית הביתה בדרך זו הגוף שלה הסתגל בקלות רבה יותר זה (בדיוק כאשר זה היה 6 אחה צ בבוקרשט , בבאלי זה היה 11 p. m, שעה קשה ללכת לישון בלילה, אבל מותאם.
מקום די נקי ובטוח כשמדובר במחלה בשל אומללות. תיירים רבים עם ילדים, מבוגרים או קטנים יותר. האינדונאנים הם אנשים נקיים, מבשלים בניקיון, ואין הרבה אומללות ברחוב.

בהכרח, קרם נגד יתושים, אלכוהול. היגייני לידיים, מים מינרליים פירות אקזוטיים רבים יכולים לאכול במחירים נמוכים, ויש גם אוכל אירופאי.
המקום מאוד ידידותי לילדים, כי יש בו צמחייה רבה.
יער הקופים הוא מקום שבו אליזבט הייתה מוקסמת, יער מלא בקופים.
למרות שהם נראים מעניינים, אני לא ממליץ כי הקטנים להתקרב אליהם מאוד, כי הם נעשים אגרסיביים.
האי מגיע לסירה מהירה בבאלי (20 קמ ב 2 שעות). אני לא ממליץ לך לתת חלב, מזון או נוזלים אחרים לילד לפני העלייה בסירה, ייתכן שתוכל לעשות הרבה מקום מסביב לאחר מכן. אליזבט שפכה את כל מה שאכלה, בגלל הגירוד, האוקיאנוס, הגלים וכו ‘. בתוך 10 דקות היה הרבה מקום לידינו, כמו שאמרתי, העולם החליט לעזוב 🙂 בדרך חזרה, לא עשינו חזרות על הסיפור.