3 מקומות מיוחדים לבקר ברומניה

 מקומות מיוחדים לבקר ברומניהבין אם אתה אוהב את זה או לא, הקיץ אמר להתראות, והסתיו נכנס לזכויות עם הניואנסים הערביים שלה. זה כבר לא חידוש כי המדינה שלנו מתגאה כמה מן הנופים היפים ביותר בעולם, כך הסתיו הזה אנו ממליצים לגלות את המקומות האלה, מעוטר צלילים tomnatic. אם אין לך השראה, אנו מציגים לכם כמה מהמקומות היפים ביותר ברומניה, מושלמים לטיול סתיו.

הרי אפוסני
Apusenii הם תמיד יעד אידיאלי לטיול בסוף השבוע או אפילו חופשה מורחבת. בסתיו, הנופים מקבלים אלפי גוונים של ערבי, והאוויר הצח וקריר הוא תענוג. מכאן תוכלו לצאת מארגורי ולטייל בהרי ביהוררולוי. בקרו בבור החלוד, במערת אורילור, בקרחון סקרישוארה, במבצר פונטרולוי או במערת מזיאד. הכבישים טובים מספיק להליכה סביב הגלגל, והליכה או שבילי אופניים הם חלום.

קלוז’-נאפוקה

אם אתם מעדיפים טיולים נוספים… אזורים עירוניים, מומלץ לקלוז ‘-נאפוקה. בין אם ביקרת בעיר הזאת או לא, בוודאי חבילות נופש לסרי לנקה תגלו כאן משהו חדש ומיוחד. הוא מתחיל מכיכר אונירי, שם ממוקמת כנסיית סנט מייקל הגותית הנפלאה, עם הפסל המפורסם של מאטיי קורווין. כאן תוכלו להתפעל ממוזיאון האמנות המתארח בארמון באנפי, כמו גם מבנים יפהפיים רבים אחרים. האוזר טוב מאוד למי שמחפש נדל”ן ברומניה ורוצה להשקיע את כספו בצורה נבונה.
אם אתם לא מחבבים אדריכלות, מומלץ לטייל דרך סנטרל פארק או טיול אזרחי, שני מקומות מושלמים להתפעל מצבעי הסתיו. תוכלו לשוטט באזור כיכר המוזיאונים, להתפעל מהגן הבוטני ומהפארק האתנוגרפי של רומולוס ואביה, ואם עדיין יש לכם זמן, בקרו במבצר החייטים ובמצפה הכוכבים האסטרונומי. ! אתה בהחלט לא תתחרט על כך
אגם סנט אנה

אם אתם רוצים טיול סתיו אל קו המים, אנו ממליצים על אגם סנט אנה ליד טושנאד. זהו האגם הוולקני היחיד בארצנו והוא מוקף באגדות רבות. בהתאם למזג האוויר, תוכלו לצאת לשיט או לטייל ברכס הסמוך של Ciomatu. יש ביצה באזור האגם בשם Tinovul Mohos שבו אתה יכול ללכת על שבילים מעוצבים במיוחד.