טיולים לסן לוקאס במקסיקו

טיולים לוקסוס

בסן לוקאס ממקסיקו יש את כל המרכיבים להציע לך חופשה אקזוטית של הערה 10. יש הרבה חופים נפלאים עם חול משובח, נופים נהדרים, בתי קפה ובארים מזמינים, ואתרי נופש שלעולם לא תרצו לעזוב שוב. כאן תוכלו לבחור סיור בחיות-בר, לראות ליד אריות-ים, שקנאים, מאות סוגי דגים ועוד.
קים קרדקין, ג’סיקה אלבה, ג’סטין ביבר, דיאנה רוס או ג’סטין טימברלייק הם רק כמה מן הכוכבים שלעתים קרובות לעשות חופשות שלהם כאן.
הנופש של קאבו סן לוקאס יש די מחיר תלול, אז אם אתה רוצה חופשה מפוארת כאן, אתה צריך לצאת מהכיס שלך סביב 1,300 אירו ללילה. כמובן, יש גרסאות זולות יותר, אבל החוויה תהיה אחת אחרת. אפשר תמיד לבחור טיול מאורגן למקסיקו או טיול עצמאי וכל זה לפי היכולת הכספית והרצון לטייל בתנאים מסוימים כי טיול מאוגרן שונה לגמרי מטיול עצמאי.

אם אתם רוצים חופשה לשלב יוקרה וטבע, אז זה ברור כי מאווי היא היעד המושלם עבורך. כאן תוכלו למצוא פארקים טבעיים מרשימים, שבילי הליכה, וחופים חוליים משובחים ומים צלולים. כאן תוכלו גם ללכת לשנרקל ולשחות עם דולפינים, צבים ירח דבש בסרי לנקה ובעלי חיים ימיים אחרים נעימים ככל האפשר.
הודות לאתרי הנופש היוקרתיים הקיימים כאן, הפכה מאווי ליעד מעולה על ידי כמה מהשמות הווקאליים ביותר של הוליווד. האם אתה רוצה לראות אותם קרוב: אוון וילסון, אופרה, סטיבן טיילר, קייט הדסון או… ? ברק אובמה יש לך סיכוי טוב יותר. להכות אותם במאווי
למרות שאתם יכולים גם למצוא מחירים סבירים יותר, חדרי האירוח היוקרתיים של מאווי הולכים לעלות לכם לפחות 3,000 אירוללילה, והמחירים עולים במידה ניכרת בהתאם למלון או לאתר הנופש שנבחר.