האיים המלדיביים – תכירו את הגן עדן

האיים המלדיביים - תכירו את הגן עדןהאיים המלדיביים הממוקם באוקיינוס ההודי בדרום אסיה, 400 ק מ דרומית לסרי לנקה, מלדיבים הוא ארכיפלג המורכב של קבוצה אטולים כי הכולל טריטוריה המכילה 1,192 איים שבהם 250 הם מאוכלסים. איי הארכיפלג, מפוזרים דרך האוקיינוס, מציעים תמונה ננות.
האיים המלדיביים הם מדינת אסיה הקטנה ביותר, הן במונחים של אוכלוסיה והן על פני השטח. זה גם המדינה עם הגובה המקסימלי הנמוך ביותר בעולם.
יעד זה, הוא אידיאלי לחופשה חלומית דילים למלדיבים לא שווא להיות מכונה לפעמים כמו שמיים  גם אם אתם רוצים לבלות את ירח הדבש שלכם, תוכלו להירגע או פשוט להתפעל מהיפהפיות של העולם, האיים המלדיביים הם היעד האידיאלי. כאן הכל נראה שבור מן השמים, שלא לדבר על שוניות אלמוגים נפלא, המים ברור וטורקיז של האוקיינוס שבו דגים צבעוניים, שקיעות מרהיבות תלש כמו אגדות, חופים חוליים משובחים, כולם להגדיר יעד אחד, האיים המלדיביים.
התיישבות גיאוגרפית ואקלימית
האיים המלדיביים, באופן רשמי הרפובליקה של האיים המלדיביים, היא מדינה של אי מורכב של קבוצה של אטולי האוקיינוס ההודי, הממוקם מדרום להודו בLaccadivelor הגדול של האוקיינוס ההודי. ארכיפלג משתרע כ 100 ק מ מצדו האחד של המשווה , והבירה היא זכר.
מכיוון שהם ממוקמים באזור המשוונית, האיים יש אקלים חם, טרופי, מונחה על ידי ימית , עם precipitates עשיר במהלך המונסונים. המונסונים קובעים את האקלים של האזור: המונסון לחים בדרום, בין החודשים מאי עד נובמבר והמונסון הצפוני, בין דצמבר לאפריל.
? מתי אנחנו הולכים לאיים המלדיביים
בשל מיקומו הגיאוגרפי, האיים המלדיביים הם יעד מומלץ לאורך כל השנה, מכיוון שהטמפרטורות נשארות קבועות יחסית, בין 30 ל-32 ° c ו -22 עד 24 ° c בלילה. עונת השיא נחשבת מדצמבר עד מרץ, התקופה שבה האקלים מושפע המונסון הצפוני הצפון מזרחי.
סקירה
השפה הרשמית היא (דיווהי) אך ידע באנגלית מספיק כדי לתקשר.
חנויות ורוב המסעדות מקבלות תשלומים בדולרים אמריקאיים. המטבע האמריקאי בדרך כלל נהנה ממעמד מיוחס, במיוחד בבנקים, שם תוכל לקבל מקומי רק תמורת דולרים. בתי החליפין מסכימים לשנות לפעמים מטבעות אחרים, אך זה אינו כלל. באתרי נופש באיים יש הרבה בתים לחוס עליהם.
ניתן גם להחליף כסף במלונות גדולים. הרוב המכריע של חנויות, בתי מלון, של תחנות, חברות לשכור מכוניות ומסעדות לקבל כרטיסי אשראי, במיוחד אמריקן אקספרס, ויזה, כרטיס מאסטר ו יורוקרד. מכונת הכספומט היחידה באיים המלדיביים, שבאמצעותה ניתן להפיק כסף מחשבונות זרים, נמצא בעיר הזכרית.
מחירי המזון והארוחות במסעדה גבוהים יותר מאלה שאנו רגילים אליהם באתרי נופש באירופה. מעניין שבאיים המלדיביים, הבשר מוגש רק במסעדות של המלונות ברמה העליונה, והמקומיים נוטים לבשל מנות בשר במיוחד בימי החג.