התיירות של סין מתרחבת באופן קבוע

ענף התיירות של סין מתרחבת באופן קבוע בשנים האחרונות. אנחנו לא רק מדברים של תיירות פנים עבור אזרחים סינים, אלא גם על המסע הבינלאומי. לכן, אנשי עסקים זרים גם בענף התיירות תוכל לקבל רווחים טובים השקעות בשוק התיירות הסינית. ראשית, סין מציע מגוון רחב של אתרי התיירות, מכל אלה מסורתיים כמו החומה הגדולה, לפארקי המים המודרני ואתרי הרפיה שנבנה בתקנים מערביים הבאים.

תיירות בסין הפכה אטרקטיביים במיוחד כי היא פיתחה במקביל עם התעשייה, נתמך על ידי הרחבת נפלאים של רשת התחבורה המקומי. בעוד שנים ספורות, הכבישים המהירים או רכבת במהירות גבוהה נבנו כמעט בכל רחבי סין, תיירים יכולים להירגע כמעט 10,000 מלונות מודרניים. כיום בסין 1360 על סוכנויות בינלאומיות זרות, אך הדרך להגיע לכאן היה די קשה. הסוכנות הראשונה עם הון זר נפתח בסין היה JALPAK סין הבינלאומי בע מ בחודש יולי 2003.

כדי לקבל האישור לפתיחת סוכנות נסיעות בסין, עליך לפעול במספר שלבים. תחילה עליך להחליט איזה סוג של תיירות תבחר: התיירות הנכנסת, אשר כרוך להביא תיירים זרים סין, או תיירות עבור אזרחים סינים שרוצים לצאת לחו ל. האחרון – היוצא – זמין רק לנסוע חברות אשר פעלו לפחות 24 חודשים והיה אין להפרת השקעות נדל”ן חוקי שתי השנים הראשונות של המבצע. עד לאחרונה, משרדי נסיעות רק להיות חברים של לאומי מקצועי הארגונים בארצותיהם ממוצא, עם הכנסה שנתית לפחות 40 מיליון דולר יכול להיכנס לשוק הסיני. עכשיו הוסרו ההגבלות, משקיעים זרים יש את אותן זכויות כמו אנשי העסקים המקומיים. עם זאת, בסין חברת נסיעות נדרש לספק הוכחת הון € 40,000 בזמן ההרשמה.
סין הוא שוק יותר ויותר ביקשו כי רמת החיים של האוכלוסייה גדל מספר גדל והולך של אזרחים סינים רוצה לבלות חינם שלהם המטייל. לדוגמה, ב- 2013, ענף התיירות של סין גדלה 14% בשנה הקודמת, שבאה לידי ביטוי הכנסות של-400 מיליארד אירו ויצירת עבודות 500,000. היו 56 מיליון תיירים מחו ל לבקר בסין. לעת עתה, סין היא המדינה השלישית בעולם על-ידי מספר המבקרים, עם כמות המרת מטבע התיירות של 37 מיליארד אירו, הרביעי ברחבי העולם. המספר של תיירים מקומיים בשנת 2013 הוא מרשים – 1.6 מיליארד אנשים ששהו כמעט 100 מיליארד אירו.

התחזיות ארגון התיירות העולמי מציינים כי סין תהפוך למדינה המתוירים ביותר בעולם בשנת 2020. מלבד העובדה כי הכלכלה הסינית מתרחב בהתמדה, תופעה זו יש השפעות מועילות על תעשיית התיירות, עקב מספר גדל והולך של תיירים לוויזה – לא פחות מ 5 מיליון בשנת 2013 – ואת מכירות המשויך התיירות גידול גבוה יותר מאשר בארה ב או בבריטניה.